ДОПОМОЖІТЬ

№841082 Допоможіть
Олена Жен., 28 лет. Україна Київ
Допоможіть.В мого тата ( 52 років ) стався геморрагіческий інсульт, після 3-х місячного лікування в медзакладах, забрали додому. Зараз у хворого тата скрегіт зубами (дуже сильний), баклофен,мидокалм недопомагають, ще й 2 дня ,як має безсоницю. Шо робити, допоможіть. Я Вас дуже прошу
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго Вам вечора, Олена.
Відновне лікування медикаментами, після геморагічного інсульту, починається в перші години після поміщення хворого в стаціонар і триває весь післяопераційний період. Таке лікування включає прийом препаратів групи ноотропів, а також глютамінової кислоти внутрішньовенно. Тривалість курсу лікування становить 2-3 місяці.
Симптоматичну терапію проводять в залежності від клінічних проявів захворювання. Найчастіше показаннями до проведення такої терапії є: безсоння, порушення психоемоційної сфери через локальних уражень головного мозку або природних переживань хворого у зв'язку з захворюванням. Зменшити емоційну напругу допоможуть мікстури Binga або Іванова-Смоленського, а також м'які седативні препарати (тард, радедорм).
Вкрай важлива і фізична активізація хворого Спочатку вона включає зміни положення тіла пацієнта в ліжку кожні 2 години, протирання шкіри камфорним спиртом і вібромасаж грудної клітки. Далі приєднуються активні зміни в положенні тіла, спонукання хворого до самостійного відкашлюванню мокротиння з бронхів.
З 5-ї доби починають проводити дихальну гімнастику, активні рухи кінцівками, спроби прийняти напівсидяче положення в ліжку, перехід до самостійного прийому їжі. На 10-ту добу хворий переводиться в загальну палату. Лікарі дозволяють вставати з ліжка, а з 12-го дня можна пересуватися по палаті. З 20-го дня заходи фізичного відновлення проводяться в залі лікувальної фізкультури.
За показаннями проводиться фізіотерапія. Тривалий знеболюючу дію можуть надавати діадинамотерапія і ампліпульстерапія, а також дарсонвалізація. Трофічна дія досягається за допомогою електрофорезу із судинорозширювальними препаратами. М'язове напруження, зменшує теплолікування.
В реабілітації після геморагічного інсульту важливе значення має проведення бальнеотерапії (радонових, сірководневих, вуглекислих, йодобромних мінеральних ванн). Грязелікування застосовують у вигляді місцевих аплікацій на уражену кінцівку. Лікувальна фізкультура призначається у вигляді гігієнічної гімнастики, щоденної дозованої ходьби, лікувальної гімнастики та ін.
Другая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Украинским не владею.Обращаться на русскоязычном сайте к врачам на другом языке, это просто не уважение. Попробуйте задать вопрос на украинском на англоязычном сайте ...
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Здравствуйте, Елена! Осматривал ли Вашего папу врач-психиатр? Где вы живете?
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Шановна Олено!

На жаль, інсульт
по визначенню це безповоротна загибель ділянки
головного мозку. Неможливо повернути до життя загиблу ділянка. Першу скрипку у відновлювальному
лікуванні повинні грати немедикаментозні міри соціальної, фізичної й
психологічної реабілітації. Про це правильно сказав вище шановний Олег Іванович.

Медикаментозні міри
симптоматичні. Судороги – протисудомне по призначенню невролога, безсоння - снотворне
по призначенню невролога або психіатра. Також медикаментозні міри повинні бути спрямовані
на профілактику повторного інсульту. Це можуть бути препарати від артеріального
тиску по призначенню терапевта,
кардіолога.

Отже, необхідні
спільні зусилля кардіолога й невролога.

Підбадьорюючий
прогноз надати нажаль не можу.

P.S.: Відзначу що на даному сайті немає мовних правил.
Сайт не є виключно російськомовним, ніде на сайті немає інформації про це. І я
маю право спілкуватися йз земляками рідною мовою, думка інших консультантів
на цю тему мені байдужа!