ВИДІЛЕННЯ

№192301 Виділення
Наталія Жен., 18 лет. Україна Стрий
Добрий день. Через декілька днів після місячних у мене почалися виділення не багато, коричневого кольору, тривали 2 дні. На другий місяць почалася менструація також коричневого кольору з невеликою кількістю крові.Скажіть, будь ласка, що це і як лікувати?
Прямая специальность
Сирук Леонид Петрович. врач акушер-гинеколог, врач ультразвуковой диагностики
врач акушер-гинеколог, врач ультразвуковой диагностики
Есть вероятность эндометриоза. Необходимо обратиться к гинекологу на обследование.