ЦАРАПИНА

№1083362 Царапина
Катя Жен., 23 лет. Україна Івано-франківськ
Добрий вечір сестру тиждень тому поцарапала домашня кішка на шиї, кішка без прививок, але не виходить на вулицю. Царапини зажили. Чи може бути інфекція? Чи коли вже зажили переживати не треба? Чи все таки показати хірургу? В сестри прививок немає
Прямая специальность
Елена Владимировна. заведующий хирургическим отделением
заведующий хирургическим отделением
Катерина, здрастуйте. Якщо минуло 10 днів з моменту отримання подряпин і вони повністю зажили, а кішка жива, то огляд не потрібен. Якщо є які-небудь скарги, то обов'язково сходити на прийом.