АРАХНОИДАЛЬНАЯ КИСТА
№827599 Арахноидальная киста
Вика Жен., 35 лет. Украина киев
10.12.2014 14:06
Добр.день. Объясните пожалуйста заключение МРТ гол.мозга. На серіі МР-сканів головного мозку у стандартних проекціях,в стандартних режимах сканування,без в/в контрастування,візуалізовано: міжпівкулева борозда розташована по середині лініі,не зміщена. Підповутинні простори помірно розширені вздовж конвекситальних поверхонь гемісфер мозку,в лівій скроневій ділянці локальне кістоподібне розширення СПА 9*5мм. Супратенторіально,інфренторіально змін мозкової тканини вогнищево-обємного характеру не виявлено. Турецьке сідло: розташоване типово,звичайної конфігурації.Стінки рівні,контури гладкі,чіткі.Гіпофіз звичайної форми,структури та розмірів,лійка розміщена медіально. В області мостомозжечкових кутів паталогії не виявлено. Краніовертабральний перехід без особливостей.Мигдалики позочка над великим потиличним отвором. Синуси клиновидної кістки,верхнєщелепні та фронтальні синуси пневматизовані. ВИСНОВОК: арахноїдальна кіста в лівій скроневій ділянці. МРТ даних за вогнищеве ураження,обємні новоутвори гол.мозку не отримано. Скажите пожалуйста,все не так плохо?

Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Здравствуйте, Вика!
Это индивидуальная особенность и случайная находка. Жалобы? Что Вас беспокоит?
Время создания: 10 Декабря 2014 19:08
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Как раз, ничего страшного и плохого в этом нет, это всего лишь ваша индивидуальная особенность организации головного мозга.
Время создания: 10 Декабря 2014 19:23