СЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИНИ

№313119 сексуальні відносини
ліля Жен., 22 лет. україна львів
я оружена 2роки,мій чоловік на мене не звертає уваги,сексом ми не займались більше 4х місяців!!!!для мене це не нормально.На цю тему я з ним розмовляла,змін ніяких після розмови не відбулось,він абсолютно здоровий чоловік.Що мені робити?
Прямая специальность
Александр Владимирович Коломийчук. Врач-психотерапевт, семейный психолог, сексолог.
Врач-психотерапевт, семейный психолог, сексолог.
Вам необходимо совместно с мужем обратиться к сексологу. Если же муж не реагирует, а жить без секса Вы не можете, то это даёт Вам полное право поступать так, как Вы считаете нужным без учета его мнения. Скажите ему об этом.