НЕ ПРИЄМНИЙ ЗАПАХ З РОТА

№893820 не приємний запах з рота
Аліна Жен., 17 лет. Україна Київ
Доброго дня!
В мене проблема поганого запаху з рота!!!
Я думаю, це саме через білий наліт на язику. Я його чищу але до кінця повністю, щоб він був прям червоний, не получається. Через 1год, 2 язик знову увесь в нальоті, а запах концентрованіший. Пахне ніби не почистила зуби. Прям наліт аж до коріння язика. Коли проводжу зубами від коріння до кінчика, залишаються сліди. З зубами все добре, з внутрішніми органами теж, хіба що невелике подразнення шлунка. Пробувала позбутися за допомогою синки, соди, ромашки, звіробою, іван-чаю... Не виходить. Ця проблема уже давно, та я соромлюся йти з цим до стоматолога. Можливо ви мені щось підскажете?!
Прямая специальность
Стоматологи клиники Альмеда. стоматология терапевтическая, детская, профилактическая, хирургическая, имплантация и протезирование
стоматология терапевтическая, детская, профилактическая, хирургическая, имплантация и протезирование
Здравствуйте. Обратитесь с этим вопросом к врачу-гастроэнтерологу.
С уважением, врач-стоматолог  Сёмкин Андрей Александрович.