СИСТЕМНИЙ ЧЕРВОНИЙ ВОВЧАК?

№352433 системний червоний вовчак?
зузанна Жен., 39 лет. Україна Луцьк
Наші лікарі не можуть поставити правильний діагноз.Скажіть,будь-ласка, якщо температура тіла вже 9 років 37,5, ШОЕ-40,лейкоцити-11,3.10,СРБ-різко позитивний(++++) які хвороби можуть бути з такими аналізами? Чи не є це онко? І які аналізи потрібно зробити щоб встановили точний діагноз? І яке обсеження? І у яких лікарів провести обстеження? Дякую.
Нетрадиционная медицина
Владимир Александрович. врач-гомеопат
врач-гомеопат
Рекомендую вам консультацію гарного і досвідченого ревматолога. З цими симптомами ви вже досить давно живете. Таке буває як при системних захворюваннях (типу ревматоїдного артриту), так і за нез'ясованих інфекціях. Потрібне ретельне обстеження. Можете доповнити ваше лікування гомеопатією у нас на сайті homeo.su
Прямая специальность
Мурат Елена Вячеславовна. Ревматолог, реабилитолог, рефлексотерапевт, Медицинский центр иммунокоррекции им. Ходановой Р.Н.
Ревматолог, реабилитолог, рефлексотерапевт, Медицинский центр иммунокоррекции им. Ходановой Р.Н.
По анализам похоже на какой-то инфекционный процесс. Сначала идите к терапевту и обследуйте легкие и почки, параллельно к эндокринологу.При волчанке лейкоциты снижаются, а не повышаются как у Вас