ПОВЫШЕНОЙ МЫШЕЧНОЙ ТОНУС

№162118 Повышеной мышечной тонус
red Жен., 26 лет. Украина Обухов
Я родила на 35 тижні вагітності,10 днів йшли води.Зробили кесерево.Дочка була дуже слаба,сама не дихала.3 тижні по больницях,вроді все нормально.Дочкі було пів года,вона не седить.Невропатолог в перші дні поставив діагноз "перинатальне ураженя ЦНС змішаного генезу.С/М рухових порушень.У пів года невропатолог сказав в дитини правобічний легкий геміперез,повишений мишечний тонус.Правою рукою нічого неможе брать,правою ножкою пагано стає.Врач приписав масажи і ваночки в травах.Зараз дитині год,не встає сама,не сидить,не ходить.Родилась 2кг рост 37см,зараз рост62см вес 9.200кг.Поможіть,підскажіть шо нас жде з таким діагнозом,чи буде дитина сидіть,ходить.Юля.
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Could you translate it to me in English, Deutch, at worst in Russian/