ДІАГНОЗ:ОЗНАКИ СУДОМНОСТІ МОЗКУ, ГІПЕРАКТИВНІСТЬ БУДУ ВДЯЧНА ЗА КОНСУЛЬТАЦІЮ

№1015253 Діагноз:Ознаки судомності мозку, гіперактивність буду вдячна за консультацію
Вікторія Муж., 9 лет. Україна Тернопіль
В 5 років дитині поставили діагноз Ознаки судомності мозку, гіперактивність це і підтвердило ЕЕГ...нас поставили на учот до психіатра. Вагітність була доношена...лежала пару раз на збережені з нирками...при родах було обвитя пуповиною...родила під капельницею...родився 7 б...потім ставили діагноз ураження центральної нервової системи...до року ми ходили до невропатолога но потім казали що все добре більше ходити не потрібно...час пройшов і з дитиною почалося щось стране...він став дуже неуважний , немає концентрації уваги...постоянно в русі...в садіку вихователі постояно жалілися а тепер в школі постояно проблеми вчителі постояно жадають що він не хоче писати...сидіти на уроці...постояно відволікаються...погано слухає урок...нас перевели на індивідуальне навчання...но все одно проблеми не закінчуються...вчителі намікають що переведуть в третій клас ...бо не хоче писати і погано читає...усно він прекрасно знає програму...ще досі пісяється в ліжко...що не даємо нічого не помагає...підкажіть порадою...що робити в такій ситуації і чи це повязано з діагнозом...дуже всім вдячна.
Другая специальность
Берман Дороти Вячеславовна. врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
Здравствуйте, Виктория.
Если речь идет об умственной отсталости, то стоит определить ее степень. Возможно, ребенку положена инвалидность. А так же пройти МПМК и выслушать рекомендации по обучению.
Получал ли ребенок какое-то лечение в последнее время? Какой диагноз выставлен психиатром?
Да, то, что писиется в постель - это тоже м.б. признаком поражение головного мозга.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Відповіді на ваші запитання, які ви ставите перед віртуальними консультантами у своєму листі, на жаль, не припускають заочну (знеособлену) консультацію в інтернеті, оскільки якісне патопсихологічне обстеження та психолого-патологічне дослідження, які необхідні для уточнення справжнього психічного статусу дитини та підтвердження наявності у нього психопатології (або її відсутність), не проводяться заочно і по листуванню на форумі. У вашому ж конкретному випадку, необхідно очне обстеження дитини, грамотним дитячим психіатром (або психотерапевтом-психіатром), яке допоможе фахівцю не тільки вивчити психічний статус дитини, але і дасть можливість визначитися з діагнозом , підкаже подальшу терапевтичну тактику (у разі необхідності такої), виключивши можливі протипоказання і побічні ефекти, на тлі можливої супутньої соматичної патології.
Доброго Вам здоров'я!