ДОБРОГО ДНЯ ВАМ!

№699733 Доброго дня Вам!
Мар«яна Жен., 54 лет. Україна Тячів
Доброго дня Вам! Моїй мамі 54 роки, хворіє вже 26 років має інвалідність ІІІ-ої групи. Діагноз: Генералізована симптоматична епілепсія на тлі хронічного церебрального арахноїдиту з помірним порушенням ліквородинаміки, стійкою цефалгією, лівобічним гемісиндромом та великими судомними припадками 4 рази на місяць. (G-40). Остеохондроз поперекового відділу хребта з аномалією розвитку суглобових відростків L4, L5 та L5-S1. Гемографічний діатез синячкового типу хронічний гастродуоденіт. З початку 2013 року почалась погана церкуляція крові і кінцівки частково, по-секундно відмирають. Лікувалась припаратом: Карбомазепін, та Гідазепам. Три неділі назад було отруєння ліками передозування, лікар припасав по 1 таблетці на день Фезаму. Я дуже чекаю Вашої допомоги, і поради. Дякую Вам.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Відповіді на ваші запитання, які ви ставите перед віртуальним лікарем-консультантом, на жаль - не припускають заочну консультацію в інтернеті. У вашому конкретному випадку, необхідний тільки очний огляд і обстеження - кваліфікованим і очним лікарем-неврологом, а також, повне і комплексне неврологічне обстеження (у т. ч. допоміжними апаратно-інструментальними методами МРТ або КТ), які допоможуть лікарю-спеціалісту визначитися з правильним діагнозом, і підкажуть йому найбільш ефективну терапевтичну тактику. Без очного та комплексного обстеження у лікаря-невролога, який дає можливість як для уточнення супутньої симптоматики, так і для виключення протипоказань і можливих побічних реакцій, кваліфіковане та безпечне консервативне лікування (тим більше медикаментозне) - призначити не вийде.
Доброго Вам здоров'я!