ГОЛОВНІ БОЛІ, НАПРОТЯЗІ 23 РОКІВ

№827713 Головні болі, напротязі 23 років
Вікторія Жен., 46 лет. Україна Вінниця
Доброго дня у мене напротязі 23 років постійні головні болі із правої сторони голови. Робила МРТ показало, шо все добре. Сильні болі, які неможливо усунути за допомогою різних обезболюючих припаратів. Болі бувають пульсуючого характеру, які супроводжуються тошнотою і навіть рвотою , приймала ліки «саротен» які приписав лікар, але покращення ніякого небуло.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Перш ніж відповісти на ваше запитання Вікторія, чим і як лікувати головний біль, не завадило б з'ясувати, про яку саме головного болю - йде мова, необхідно як мінімум, встановити і підтвердити остаточний діагноз, підтверджений клінічними дослідженнями.
Причин для головного болю маса, і необхідно з'ясувати, яка з них ваша.
За кількома скупими рядками в інтернеті, провести кваліфіковану і комплексну діагностику не вийде.
Необхідно відвідати очну клінічну консультацію лікаря, і не тільки невролога, але і психотерапевта. Оскільки причини головного болю, можуть мати і невротичні механізми виникнення.
Прямая специальность
Зайцев Сергей Владимирович. невролог, врач высшей категории, кандидат медицинских наук, сайт http://nervos.ru
невролог, врач высшей категории, кандидат медицинских наук, сайт http://nervos.ru
Очень хочется полноценно ответить. Пожалуйста,
будьте добры, найдите возможность написать по-русски, от этого зависит
качество ответа.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Доброго дня, Вікторіє!

Головні болі Ваші напевно мають мігренозну природу. Необхідно за участю очного невролога продумати профілактичну стратегію й визначити тактики купування нападів.

Профілактика включає загальні міри: нормалізація харчування, способу життя й образа думки, виявлення й виключення провокуючих факторів.

У плані фармакологічної профілактики згадаю три напрямки:
  • Антиковульсанти. Обговорить призначення препарату з діючим початком ТОПІРАМАТ.
  • Антидепресанти. Це, наприклад, САРОТЕН.Пройдений етап. Не треба до нього знову прибігати.
  • Бета-блокатори. Наприклад, препарат із препарату з діючим початком МЕТОПРОЛОЛ. Ця опція доречна при наявності гіпертонії й/або тахікардії.

Для купування нападу обговорить застосування триптанів. Наприклад, ЗОЛМІТРИПТАН (ЗОЛМІГРЕН).

Сталість головних болів говорить про наявність так званої трансформованої мігрені. До трансформації звичайно веде, зловживання анальгетиками. Препарати для купування головного болю не можна приймати частіше 2 разів у тиждень, інакше за принципом рикошету виникає хронічний головний біль від самих знеболюючих.

Якщо є питання - запитуйте! Або нижче в темі питання, або на мобільний дзвоните.

Краще 3 мінути телефонної бесіди чим 33 рядка екранного тексту!

Другая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Я по-украински не понимаю.На всякий случай даю Вам ссылку по головным болям - http://www.rvnd.ru/bol_golovnaya/