БОЛИТЬ В ГРУДЯХ

№188531 болить в грудях
іванна Жен., 19 лет. УКраїна ЛЬвів
щодо перенесених хворіб, то в мене хворий шлунок, а саме маю гастрит, виразка підшлункової та дванадцятипалої кишки. виявлено , що на нервовій основі.
та на разі не жаліюсь на це.
турбує біль в грудях.
вперше появились болі місяць тому, 2 тижні протривали та пройшли..робила кардіограму, ехо також.. це не серце. лікарі сказали, що все в нормі. зараз знову з«явились, та я б сказали, що тепер болить різкіше і довше. болить власне в області серця. важко вдихнути, зівати, засміятись..
біль наче паралізує ліву частину тулуба , віддає до ребер в спині.
ще перед тим з місяць чи два чула біль в спині в поперековому відділі (півроку до того мала забій того відділу).. тепер тієї болі нема.
скажіть, будь ласка, з чим це могло б бути пов»язане..мене й справді дуже болить і я переживаю чи раптом не розвивається в мені, не дай Боже, якась пухлина в грудях.а також щоб ви порекомендували, щоби усунути біль, та чи потрібно знову звернутись до лікаря(терапевт, невропатолог оглядали) і до якого?
Прямая специальность
Тешнер Сергей Михайлович. врач онколог-радиолог
врач онколог-радиолог
Здравствуйте Иванна! По описанию, очень похоже на межрёберную невралгию. Чаще всего встречается у людей, чувствительных к сквознякам. Для правильного диагноза следует посетить невропатолога поликлиники, для назначения обследования и лечения. Диапазон методов лечения невралгии весьма обширен, начиная от физиотерапии и заканчивая хирургическими мерами (когда бессильны лекарства и физиопроцедуры). Применяется мануальная терапия. Используется комплекс анальгин+амидопирин, новокаиновые блокады (только врач!).
Прямая специальность
MARINA. Доктор биологических наук, профессор, ХНУ им. В.Н.Каразина
Доктор биологических наук, профессор, ХНУ им. В.Н.Каразина
Иванна, советую посетить маммолога и сделать УЗИ молочных желез. Кроме того, проверьте позвоночник. Ваши симптомы могут быть признаком шейного остеохондроза.