БОЛІ В СПИНІ

№930626 Болі в спині
Олександр Муж., 27 лет. Україна Кузнецовск
Турбують болі в спині. Порадьте що робити. Ось заключення МРТ.
««При МР-дослідженні грудного відділу хребта фізіологічний кіфоз спрямлений.
Визначаються дегенеративні зміни замикальних пластин між хребцевих дисків у вигляді зниження інтенсивності сигналу на Т2 ЗЗ; загостренні краї тіл хребців. На каудальних замикаючих пластинах тіл Th7-Th11 визначаються грижі Шморля. Визначається нерівномірне зниження висоти та гідратації міжхребцевих дисків ГВХ, більш виражено в сегментах Th6-Th7, Th8-Th9, Th11-Th12.
В сегменті Th6-Th7, Th8-Th9 визначаються задні дифузні протрузія тканин міжхребцевого диску до 1 мм., з компресією дурального простору.
В сегменті Th11-Th12 задня дифузна протрузія тканин міжхребцевого диску до 3 мм., з компресією дурального простору, звуженням міжхребцевих проміжків.
Спинний мозок структурний, без вогнищевих змін, не потовщений.

Заключення: МР – картина виражених дегенеративно-дистрофічних змін грудного відділу хребта (явище поширеного остеохондрозу); патологія міжхребцевих дисків ГВХ; протрузія міжхребцевих дисків Th6-Th7, Th8-Th9, Th11-Th12.

При МР-дослідженні поперекового відділу хребта фізіологічний лордоз спрямлений. Визначаються дегенеративні зміни замикальних пластин міжхребцевих дисків у вигляді зниження інтенсивності сигналу на Т2 ЗЗ; загостренні краї тіл хребців. Висота міжхребцевих дисків Th12-L4 знижена. Міжхребцеві диски Th12-L2 мають знижений МР-сигнал на Т2 ЗЗ за рахунок дегідратації. В сегментах L1-L4 визначаються задні дифузні випинання тканини диску, розміром до одного міліметра, з компресією дурального простору. Фасетки ущільнені, конгруентні. Конус спинного мозку та кінський хвіст без особливостей, структурний.

Заключення: МР – картина дегенеративно-дистрофічних змін поперекового відділу хребта (явище остеохондрозу); патологія міжхребцеві диски Th12-L2.»«
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Шановний Олександре! Вам необхідно консервативне лікування у невролога, що включає масаж, ЛФК, плавання.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Шановний Олександре!
В цьому випадку, Вам показано комплексне (консервативне) лікування, в основі якого призначається медикаментозне лікування:
- Фламакс - 2.0 внутрішньом'язово 10 днів, потім прийом таблеток по 50 мг х 2р./день - 14 днів,
- Мідокалм - 1.0 внутрішньом'язово х 1р./день - 10 днів, потім прийом таблеток по 150 мг 1 х 2 р/день - протягом 3-х тижнів,
- Трентал - 400 мг по 1 таб. х 2р./день + Флебодіа - 600 мг по 1 таб. х 2р./день - протягом 1 місяця + фізіопроцедури і ЛФК (за показаннями і з рекомендацією очного невролога).
- При неефективності або недостатній ефективності, можна виконати так звану трансфораменальную епідуральну блокаду.
Тільки переконливо прошу вас, не займайтеся самолікуванням, і обов'язково обговоріть запропоновану тактику - зі своїм лікуючим лікарем-неврологом!
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Вы обращались по этому поводу к неврологу? Проходили лечение?