ЧАСТИЙ КАШЕЛЬ В ДИТИНИ

№706205 Частий кашель в дитини
Маряна Жен., 23 лет. Україна Львів
Добрий день! Підкажіть будь ласка в чому може бути причина частого кашлю в сина. Йому 3 рочки. За останній рік він 3 рази хворів бронхітом, 1 раз мав трахеїд... Останній раз з бронхітом навіть попав в лікарню в досить важкому стані... Йому було важко дихати,мав темперетуру 37,7 і сильно кашляв. Після лікування кашель минув. Лікували лазолваном, дексаметазоном, нашпою. Додому виписали катотифен. Він почував себе добре. Перестав кашляти і пройшов нежить. Але не минуло і 2 тижнів, як знов вночі (особливо під ранок) син почав кашляти і знов з*явилась закладеність носика... ... Кашель сухий... Нам порадили здати аналіз крові на імуноглуболін є... Щоб виключити чи підтвердити алергічне походження кашлю.... Як з цим боротися? І в чогму може бути причина такого частого кашлю? Дякую!
Прямая специальность
Игорь Червяков. Педиатр. Частная практика.
Педиатр. Частная практика.
На жаль не всі розумію по українськи, проте в першу чергу дитині потрібно виключити дебют бронхіальної астми. Для цього і призначено обстеження, а потім необхідна консультація пульмонолога.