СПЕРМОГРАМА

№84323 Спермограма
Андрій Муж., 27 лет. Україна Львів
Добрий вечір, скажіть будь-ласка чи мій аналіз спермограми є нормальнимдля зачаття дитини?
ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИ НОРМИ
Кількість [в роботі] 3 – 4 мл.
Колір [в роботі] Сіро-білий
Прозорість [в роботі] Мутний
Запахa [в роботі] Квітів каштану
В’язкість [в роботі] 0,1 – 0,5 см.
pH [в роботі] 7,0 – 7,6
Час розрідження [в роботі] 20 – 30 хв.
К-ть сперматозоїдів:
• в 1 мл. [в роботі] >20 млн./мл.
• у всьому еякуляті [в роботі] >60 млн./мл.
Рухливість:
• активних [в роботі] >55 %
• малорухливих [в роботі]
• нерухомих [в роботі] 200

Дякую
Прямая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Здравствуйте, Андрей!

Проверьте результат этого показателя: "нерухомих 200". Мне кажется, что это описка.

А так, спермограмма нормальная. Правда, не все показатели указаны.

С уважением, Константин В. Головченко.
Прямая специальность
Шадёркина Виктория Анатольевна. уролог, андролог, онкоуролог
уролог, андролог, онкоуролог
Уважаемый Андрей! В Украине Вы можете обратиться к профессору Шуляку Александру Владиславовичу, профессору кафедры урологии Львовского национального медицинского университета. Личная страница - http://www.ukraine.uroweb.ru//index.php?option=com_content&task=view&id=77&Itemid=86. При обращении можете сослаться на меня лично. Удачи.