РОЗШИФРОВКАУЗД

№998025 РозшифровкаУЗД
Наталия Жен., 47 лет. Украина Каменец - Подольский
Доброго вечора. Отримали заключення УЗД із багатьма незрозумілими для простої людини термінами, хотілось би отримати консультацію кардіолога і зрозуміти, що робити із цим діагнозом.
ЗАКЛЮЧЕННЯ:
- фіброз аорти, АК, МК, ТК та КЛА
- незначна недостатність МК 0-1 ст.
- помірна дилатація та гіпертрофія стінок лівого шлуночка
- гіпокінезія задньої стінки лівого шлуночка
- блокада лівої ніжки пучка Гісса
- фракція викида знижена
- порушення діастолічної функції І тип.
- систолічна функція лівого шлуночка знижена
- швидкісні показники кровоплину в межах норми.
Заздалегідь дуже дякую за допомогу.
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Извините, но я читаю только по-русски.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Вітаю Вас, Наталіє!

Я можу відповісти, але мені потрібна детальна інформація. Наприклад:

"фракція викида знижена"

Це наскільки? Вдвічі? Чи втричі?!

Це ВСЕ треба бачити!

Тобто якщо бажаєте отримати заочну консультацію, треба описати історію хвороби, викласти скани або фото всіх даних обстеження.

Зараз можу сказати одне. Ці дані свідчать про ішемічну хворобу серця и перенесений інфаркт.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Покажите саму ленту ЭКГ.