ГРЫЖА И БЕРЕМЕННОСТЬ

№603755 грыжа и беременность
Елена Жен., 26 лет. Украина Киев
Добрый день. Невропотолог сказал что с моим заключением рожать только с помощью кесарева.. что Вы посоветуете? Заранее спасибо!
Визначається зниження висоти між хребцевих просторів та нерівномірна дегідратація пульпозних ядер між хребцевих дисків на всьому протязі, але більше виражена в сегментах L5-S1 та L4-L5, наявність хрящових вузлів на всіх рівнях з помірною деформацією замикаючих пластинок, формування незначних крайових осте офітів тіл, а також дужок хребців.
Ділянок жирової дистрофії кісткового моску (або його запальної реакції), деструктивних або компресійних змін в хребцях НЕ ЗНАЙДЕНО на всіх рівнях.
Виявляється тенденція до потовщення поздовжніх та жовтих зв«язок. Визначаються задні пролапси між хребцевих дисків на рівні L5-S1 глибиною 4.5мм, на рівні L4-L5 до 5.6мм, на рівні L3-L4 4.3мм, на рівні L2-L3 до 3.0мм медіанної локалізації з двобічною нерівномірною, більше вираженою вліво, латералізацією та двобічним, також більше вліво, форамінальним поширенням, проявами розриву фіброзного кільця дисків, здавленням дуального мішка, компресією корінців з обох сторін, більше вираженою зліва в сегментах L5-S1 та L4-L5, звуженням каналу (до 10.6-11.3мм).
Спонділолістез не виявляється на всіх рівнях, простежується помірне викривлення осі хребта у фронтальній площині. Крижовий відділ хребта без особливостей. Структура спинного мозку та кінського хвоста не змінена.
Заключення: Остеохондрозпоперекового відділу хребта, ускладнений вищевказаними пролапсами м/х дисків з компресією коринців, більше вираженою зліва, здавленням дуального мішка, стен озуванням каналу; наявністю хрящових вузлів.
Другая специальность
Юрий Валентинович. невролог-мануальный терапевт
невролог-мануальный терапевт
Простите, мове не обучен. По возможности, описание и заключение рентгенолога следует выкладывать на русском.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Тактику определяет очный акушер-гинеколог, а не виртуальный консультант!