БІЛЬ В СУГЛОБАХ

№676480 Біль в суглобах
Микола Муж., 30 лет. Україна Житомир
Добрий день,Олексій Васильович.Я 15.02.2013 по 5.03.2013,хворів гнійним мінінгітом,півтори доби був без свідомості.Декілька днів лежав нерухомо,далі допамагали повертатись на бік,і через декілька днів почав ходити.Під час лікування робили пункцію 5 раз.Ще в лікарні з«явились болі в суглобах.Після повернення з лікарні минув тиждень,а болі тільки погіршуються:болять ноги(литковий і колінний суглоб)і поясниця.Найбільше болять у ночі!Будь-ласка,допоможіть мені.як ви важаєте яка причина цих болей?та як це лікувати?
Прямая специальность
Максимов Алексей Васильевич. Врач-хирург, Москва
Врач-хирург, Москва
Уважаемый Микола. Из Вашего сообщения я совсем ничего не понял. Будьте любезны, задайте свой вопрос на русском языке.