У МОЄЇ ДОНЬКИ ПРИ МРТ ОБСТЕЖЕНІ ВИЯВЛЕНО ОЗНАКИ ЛІКВОРНОЇ ДІСЦИРКУЛЯЦІЇ.

№764852 у моєї доньки при МРТ обстежені виявлено ознаки лікворної дісциркуляції.
Тоня Жен., 37 лет. Україна чернівці
у лівій півкулі мозочка візуалізується дрібна округлої форми вогнищева ділянка 4.2 мм з чіткими контурами, підвищеного МР-сигналу у Т2, FLAIR та дещо зниженого у Т1.що це таке?
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Пишите, пожалуйста, кириллицей, если нет возможности, используйте английский или немецкий языки.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Для обговорення питання, наведіть повний протокол МРТ-дослідження, а не шматок вирваний з контексту ув'язнення.