ХРОНІЧНИЙ ПАНКРЕАТИТ

№675767 хронічний панкреатит
світлана Жен., 31 лет. Украина Рівне
Доброго дня .Скажіть будь-ласка діагноз ознаки хронічного панкреатиту це хронічний панкреатит?
Другая специальность
Александр Александрович. Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Krooninen haimatulehdus - kliininen diagnoosi, ehdotti tiedot (tarkastus, tutkimus, ultraääni, jne.).
Другая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
1+
Прямая специальность
Елена Владимировна. ГАСТРОЭНТЕРОЛОГ
ГАСТРОЭНТЕРОЛОГ
Мы не знаем украинского.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Я знаю українську мову!

Ознаки хронічного панкреатиту - це далеко не діагноз
«хронічний панкреатит»! «Ознаки хронічного панкреатиту» - чергова фраза у висновках
наших "УЗДистів". Найчастіше, ЦЕ пишуть просто на норму,
традиція така.

Для предметного обговорення опишіть скарги та прикріпить скани
даних обстеження.