КОНСУЛЬТАЦІЯ

№351951 консультація
коля Муж., 19 лет. україна ярмолинці
доброго дня ! наднях відвідав 2 лікарів невропатолога и кардіолога ! після чого невропатолог дав направлення в обласний діагностичний центер на мехо -- доннеграфія судин головного мозку екг після чого невропатолог поставив діагноз невр-нія,невротич-стан,астеніч-стан/аст-невр-стан/ всд вегито -судинна -дистония/ і назначив таке лікування дотримання рижиму праці та відпочинку ,перебування на свіжому повітрі ,обмеження перегляду телебачення та игор за компютером! седативні засоби , заспокійливі збори! і ноотропіл! щоб ви щемогли мині порадити окрим того лікування що назначив мині лікарь? и взагалі це добре лікування заспокійливі збори и ноотропіл? спасибі!
Прямая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Здравствуйте! Опишите свои жалобы.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Уважаемый Коля, Вам не нужен невропатолог, этими расстройствами занимаются врачи - психотерапевты!
Специалист есть в каждой районной поликлинике.