ВІТАМІН D3

№937489 Вітамін D3
Роман Муж., 32 лет. Україна Київ
Доброго дня. Підскажить будь ласка про вітамін Д3. Я не так давно дививися программу Комаровського про вітамін Д. Він казав, що можна приймати(і корисно) вітамін Д(краще Д3) на протязи всього життя, так як сучасна людина, яка мало буває на сонці не взмозі отримати цей вітамін природнім шляхом. Доктор казав, що якщо приймати по 400 одиниць кожен день вітаміну Д3, то ні передозування, ні недостачі - не буде. Я дивився багато препаратів, у них в 1 краплі 500 обиниць вітаміну Д3. Якщо я буду пити не 400 а 500 одиниць кожного дня (я дуже рідко буваю на сонці), то я не отримаю передозування? И я можу пити не масляний а спиртовий розчин Д3 такий наприклад як Аквадетрим ? И друге питанния МО - це одиниці про які казав лікар? Дякую.
Прямая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку, Романе!

Євген Олегович чудовий оратор, виключно талановита людина і високопрофесійний лікар. Однак, не треба дивитися на нього як на ікону. Треба розуміти, що він не може в форматі популярної передачі викласти ВСЕ, що відомо наук про вітамін D3. А в науці все непросто.

Деяким контингентам додатковий прийом вітаміну D3 необхідний: немовлята, вагітні, матері-годувальниці, літні, ті у кого дефіцит цього вітаміну. А сказати, що ОДНОЗНАЧНО ВСІМ поспіль треба призначати D3 я не берусь! Я не розумію чому Вас займає тема D3. Якщо так стурбовані, здайте аналіз на цей вітамін.

Скарги?