ПРИЙОМ ПРЕПАРАТІВ

№1064421 Прийом препаратів
Татьяна Жен., 52 лет. Україна Бровари
Мама після двох мікроінсультів, діабет другого типу, ампутована нога. Для розрідження крові приймає ацекор кардіо вранці і ксарелто 2.5 дві таблетки ввечері -чи можна взяти ксарелто 10 і приймати через день, при дозуванні 5 на день аналізи в нормі
Прямая специальность
Александр Александрович. Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Украинским не владею.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Добрий вечір, шановна Тетяно!

Ані КСАРЕЛТО, ані АЦЕКОР не приймаються і не підбираються під контролем аналізів.

"ксарелто 10 і приймати через день, при дозуванні 5 на день "

Ні, це не є доцільно. Бо період дії КСАРЕЛТО замалий для цього. Краще оговоріть прийом по 2,5 мг вранці и 2,5 мг ввечері, замість "2.5 дві таблетки ввечері"!