ЗБІЛЬШЕНЕ СЕРЦЕ

№728397 збільшене серце
марина Жен., 27 лет. украіна мукачево
добрий вечір нашій дитині 5 місяців фльрографія показала шо збільшене серце шо це може означати.
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Вам надо обращаться к педиатру.
Прямая специальность
Мельников Александр Юзефович. врач-сомнолог
врач-сомнолог
Это может означать изменение структуры сердца. А может и не означать. Обратитесь к врачу, проведите ребёнку ультразвуковое исследование сердца.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Шановна Марино!

1.
Флюорографія
дітям не призначається. За медичними показниками може бути призначений
рентген.

2.
Рентген
дає досить приблизне уявлення про анатомію серця. Судження про збільшення серця
по рентгенівському знімку часто буває помилковим.
На знімку нормальне серце немовляти займає досить велику площу й зливається з
нормально збільшеним тимусом, що веде до дуже частої гіпердіагностики - коли на
ідеальний силует серця приписується висновок про збільшення.

3.
Що
написано пером не вирубаєш сокирою - говорить народна мудрість. Інформація про
збільшення серця пролунала. Питання поставлене і його треба знімати. Робіть УЗД
серця!

4.
Для
заочного обговорення сфотографуйте знімок
цифровим фотоапаратом без спалаху на гранично яскравому білому тлі монітора без редагування розміру затріть особисті
дані, залийте на фотохостинг (наприклад,
http://radikal.ru, зі зняттям пташки
перед «Зменшити до») і дайте посилання тут нижче в форумі -«думці залу».
Другая специальность
Сергей Евгеньевич Агеев. психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ  "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
в чём вопрос?