ПОМОГИТЕ СРОЧНО

№714797 помогите срочно
Жаннат Жен., 24 лет. Казахстан Атырауский область, жылыойский р
САЛАМАТСЫЗ БА. МЕНИН КОЯР СУРАГЫМ МЫНАУ. МЕН БИРИНШИ БАЛАМДВЫ БОСАНГАННАН КЕЙН АЯК СУЙЕКТЕРИМ КИСАЙЫП КЕТТИ. МЕН ЖУКТИЛИКТЕН АУЫРЛАГАННАН ШЫГАР ДЕП ОЙЛАДЫМ. АЛДЕ ОЛ БИРДЕМЕ ЖЕТИСПЕГЕНДИКТЕН БЕ. ЕНДИ СОЛ АЯК СУЙЕКТЕРИМДИ КАЛАЙ ТУЗЕРТСЕМ БОЛАДЫ. КАЖЕТТИ ЖАУАП АЛСАМ ЖЕЙМИН. АЛДЫН АЛА СИЗДЕРГЕ РАЗМЕТ.
Прямая специальность
Панигрибко  Сергей Леонидович. врач дерматовенеролог
врач дерматовенеролог
И вам не хворать,уважаемая.
Другая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Переведите это на русский.