УШИВ СПИННОГО МОЗГА

№668323 Ушив спинного мозга
Айнур Жен., 36 лет. Казахстан Шымкент
Сәлеметсізбе Алиев Марат Амангельдіұлы! мен сізге анамның жағдайымен хабарласып түрмын. 2010 жылы анам автокөлік апатына ұшыраған. 2010 жылы 9 мамырда сіз Шымкент қаласына келгенде номері 2 ауруханада сізге сол кезде жолыққан болатынмын.Анам осы кезге дейін массаж, дәрігерлік көмектің барлығын жасадық. Өзеріс жоқ емес аяқ қолының қимылы бар. Ендігі үмітім сізге тағы бір жолығып Анамды аяққа тұрғызу. ДИАГНОЗЫ МРТ : ушив спинного мозга 4 и 5 шейных позвонков. Анам 63 жаста. Шымкентке келсеңіз Анамды сізге апаруыма болама, қашан келетініңізді менім мына телефоныма хабар беруіңізді өтінемін 87756176863 Айнүр.
Прямая специальность
Серик Карибай. врач-нейрохирург
врач-нейрохирург
Бул сайтта Марат Алиев кенес бермейді. Калкаман уаруханасынын адресіне хат жазыныз.