АИДА ИЗ АЛМАТЫ СОСУДИСТОЕ ЗАБОЛЕВАНИЕ ГОЛОВНОГО МОЗГА.

№885976 Аида из Алматы Сосудистое заболевание головного мозга.
Агыбаева Аида Жен., 37 лет. Казахстан Алматы
Саламатсиз ба Серик мырза. Менин атым Аида. Менин сизге хат жазу себебим, сестренкам Айгерим 2014ж. январь айынан бастап катты ауырып больницага тускен. Врачтар (12-ши гор. больницада Смагулов Гульназ Кайшибаевна деген зав.кафедрой.) обследование жасап, ешкандай накты диагноз коя алмады, тек, сосудистое заболевание головного мозга. Энцефалопатия смешанного сосудистого, резидуального генеза. Нисходящая атрофия зрительных нервов деп диагноз койды. Казир осы бойынша мекен-жай емханасынан ем алып турады. Казир Айгеримнин жагдайы куннен-кунге нашарлап барады. Сиздерге апарайык десек, квота жасату керек дейди.Осыган байланысты кандай кенес бересиз? Казир ол самостоятельно журе алмайды. Кору кабилети совсем нашарлап барады, Туалетке де уйге отырады. Менин хатымды окып, тез арада жауап бересиз деп умиттенемин. Сиздерде барлыгы платный ма или как можно оформлять квоту по быстрее. Ей день за днем становиться хуже, боюсь потерять её, (10 лет тому назад потеряла старшую сестру). У нее единственный ребенок, а муж ее бросил, а теперь она каждый день плачет переживая за сына. Пожалуйста помогите нам. Заранее благодарна сестра Айгерима - Аида
--
Прямая специальность
Серик Карибай. врач-нейрохирург
врач-нейрохирург
Саламатсызба!  МРТ снимкалары болса  маган корсетiнiз. Менiн телефондарым астында. Конырау согыныз.