ПОМОГИТЕ ДЕВОЧАЕ 9 ЛЕТ

№934235 Помогите девочае 9 лет
Гал Жен., 9 лет. Россия Орехово зуево
Ми н
аходимся сейч
ас на украине девочке 9 лет 2 мая пригала на трамплине стала болеь лия обратились в трам пункт зделали снимки перелома нет купили воротник понтсили месяц все прошло4 месяца опять стала болеть лия и вот что у нас . Скажите можно избежать тперациизделали мрт Застарілі посттравматичні комресійні переломи тіл с 3 с4 хребців 2 ступеня Субхондральні дегенеративні зміни тіл с2 с7 Шийний лордоз випрямлений.зниження висоти міжхребцевих дискив переважнос3 с4 с4 с 5 Потовщанням передньоі та задньої звязкі асиметрия в бокових атлантоосьвих суглобах не порушена. Суглоби дегенеративно зминені. Дефармовани Межхребтеви диски дегенеративно зминені.знижи по висоти .дегидратованни Кила міжхребцевого диска в спиномозговий канал. В сегменти. С3с4 4.6мм циркулярно дорзально та парамедианно вправо на широки основи .компремуючи дуральний мішок та спинномозгові корінці .сагітальний розмир каналу 9.00 мм Лікворни простри звужені на ривні с4 с7. Спинний мозок безявного обємно вогнищевой патологіі. Висновок застаріли посттравматичні компресії йні переломи тіл с3 с4 хребців2 ступеня Кила міжхребцевого диска в спиномозговом канал в сегменті:с3 с4 з компрсією спинномзгового каналу Посттравматичний остеохондроз шийного відділу хребта.Спондлоатроз.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня, шановна Галя!
На жаль, відповіді на всі ці питання, які ви ставите перед консультантами у своєму листі - не припускають заочну консультацію через інтернет.
У вашому випадку, необхідний саме очний огляд кваліфікованим дитячим лікарем-неврологом та нейрохірургом, і комплексне неврологічне обстеження, в т. ч. і апаратно-інструментальними методами, які допоможуть не тільки визначитися з діагнозом, але і підкажуть найбільш ефективну терапевтичну тактику у подальшому.
Доброго Вам здоров'я!