ZDRASTVUYTE

№686497 zdrastvuyte
shahin Муж., 33 лет. azerbaydcan baku
sinu 4.5 mes v2.5 mes stavili diaqnoz nistaqma rotatornoqo i defisit kalcia.naznachili OSTEAKARE,PANTOQAM,QLYUFERAL,FOLIYEVAYA KISLOTA.SOMAZINA. I eshe u neqo timomeqaliya 1 stepeni. na skolko pomojet dannoye lecheniye. i kokovi wansi na polnoye izlecheniye nistaqma.
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Пишите, пожалуйста, кириллицей, если нет возможности, используйте английский или немецкий языки.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Salam!
Suallara cavab verən qoyursunuz qarşısında virtual həkim-məsləhətçi, mənim ki - güman əlavə divar məsləhət online. Sizin konkret halda, yalnız lazım очный baxış və müayinə uşaq - ixtisaslı uşaq həkim-неврологом, tam və nevroloji kompleks müayinə (s h və вспомогательными aparat-instumental və metodlarla belə EEG, MRT və ya CT) kömək edən həkim müəyyənləşdirmək düzgün diaqnozu və təklif edən ən effektiv terapevtik taktika. Heç əyani müayinə var невролога imkan verən yalnız dəqiqləşdirmək üçün müvafiq симптоматики, həm çıxarılması üçün mövcud olan bir əks-göstəriş yoxdur (və mümkün mənfi reaksiyalar), ciddi və təhlükəsiz konservativ müalicə (daha çox dərman) təyin etmək mümkün deyil. Bütün variantları keçirilməsi üzrə səmərəli müalicə körpə, yalnız əlində əyani uşaq həkim-невролога.
Sizə cansağlığı arzulayıram!