ПРОБЛЕМЫ С ВЕСОМ.

№668570 Проблемы с весом.
Оксана Жен., 32 лет. Украина Бережаны
Добридень. Мене звати Оксана, мені 32 р. при зрості 156 см. я важу... 38 кг. (максимальна вага протягом життя - 42 кг., ще в юності ). Але не це є моєю найбільшою проблемою, а те, що при такій дистрофічній вазі у мене... жиріє живіт та талія. Відтак я схожа на вагітного скелета. Я в паніці, не знаю, що робити, як бути. Що я тільки не пробувала: три місяці (це вам не три дні, і навіть не три тижні) упорно качала прес - ще більше схудла тілом, а пузо так і лишилося. Харчуватися стараюсь правильно, не вживаю жирного, смеженого, копченого, кондитерських та хбілобулочних виробів, фаст-фуду, і т. д., і т. п. Їм часто, невеликими порціями (грам 300). Для вірності можу розписати свій раціон. Сніданок - овочевий суп (іноді - гречаний, рисовий) без навару, зажарки,приправ, та інших «добрив» з курячими фрикадельками або відварною курячою гомілкою без шкірки. Ланч - 5-6 шт. вівсяного печива чи сухого крекеру з молоком, іноді йогуртний десерт або творожок, плюс 2 гематогени. Обід - залишок вранішнього супу (ділю на 2 порції) плюс 2 шт. парових курячих котлеток, влітку полюбляю овочеве рагу, іноді - тушена риба. Вечеря - гречана (деколи вівсяна, житня) каша на молоці або 2 баночки йогурту (Активія мюслі). Все. І жодних перекусів протягом дня (просто невмію їсти на ходу). Рідко дозволяю собі шоколад, натуральний чорний, без добавок.
Харчуюсь так не через якісь там упередження щодо фігури, а через хронічно хворий шлунок. Словом, стараюся вести здоровий спосіб життя. То чому ж тоді я все більше худну тілом, і все більше жирію животом?! І що з цим робити, як цьому зарадити? Чи тут все винні гени (я пішла в маму, вона теж важить 45кг. десь 4 з котрих - пузо), з якими марно боротися? Невже мені світить доля мутанта?...
Благаю - поможіть, на вас одна надія!
Прямая специальность
Владимир Иванович. врач гастроэнтерологического отделения стационара, диетолог, специалист по лечению дисбактериоза у взрослых
врач гастроэнтерологического отделения стационара, диетолог, специалист по лечению дисбактериоза у взрослых
Извините, но у нас нет диетолога со знанием украинского языка. Пожалуйста, напишите перевод на русском.
Другая специальность
Сергей Евгеньевич Агеев. психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ  "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
психотерапевт, психиатр-нарколог, судебно-психиатрический эксперт ФГБУ "Федеральный медицинский исследовательский центр психиатрии и наркологии" (бывш. им.В.П.Сербского) Минздрава России 8 (495) 998-83-88
Напишите цифры половых гормонов и гормонов щ.ж.