ЧАСТІ БОЛІ В ОБЛАСТІ ЖИВОТА

№820881 Часті болі в області живота
Лариса Жен., 31 лет. Украина Бышев
Доброго дня! Останнім часом (3-4 місяці) мене турбують майже постійні болі в області живота. Відчувається важкість в животі, вздуття, дуже сильна кишечна коліка, іноді буває біль в області пупка. Робили УЗІ 2 рази - все в нормі. Здавала аналіз мочі на діастазу - менше норми (8 од.). Не знаю, до кого звертатись. Можливо, потрібно зробити гастроендоскопію чи колоноскопію. Підскажіть, будь ласка.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Шановна Ларисо!

Необхідна
консультація терапевта або гастроентеролога, що пощупає Ваш живіт, і визначить потребу
й черговість виконання обстежень у тому числі:
ФЕГДС і колоноскопії. Крім
цього, обстеження напевно не обійдеться без копрограмми з аналізом на яйця глистів і найпростішіх, загального аналізу крові, сечі, крові на
цукор, аналізу на С-Реактивний білок, ТТГ.

«Здавала аналіз
мочі на діастазу - менше норми (8 од.).»

Це э НОРМА!

Нижня границя норми для цього
показника чітко не визначена. Нижня його
границя не є відрізний рівень норми, за яким патологія. Нижня границя -
це середньомінімальний рівень характерний для популяції. Ви знаєте, звідки
беруться циферки на бланках? Беруться тисячі здорових людей - робляться виміри,
потім відтинають відсотків по п'ять крайніх величин і народжується норма!