ЧИ ЦЕ НЕ СМЕРТЕЛЬНО

№827882 чи це не смертельно
Оксана Жен., 20 лет. украина пирятин
Доброго вечора.мене звати Оксана мени 20рокив.в мене з самого початку месячни проходили болезненно но завжи вчасно.але коли я одружилась начались проблеми.мий вопрос знедавна я пережила стрес рание тер стреси були але все боло добре.вродини проблеми и сильно нервувала напротязи 3-5 днив и писля мисячни прошло 1 2 дни и начались ниби мисячни але в невеликих количиствах и те що мене ляка то темно коричневого кольору дуже темного.напишить що це може буди.чи це не смертельно???
Другая специальность
Панигрибко  Сергей Леонидович. врач дерматовенеролог
врач дерматовенеролог
Вполне возможно имели место гормональные проблемы. Выполните узи,уровень гормонов