СЕРДЦЕ

№776476 сердце
Жанна Петровна Стебницкая Жен., 28 лет. Украина Черновцы
Драствуйте я хотела узнать что такое,ритм слищовий,бродиокардия ебуе-не зминена.чсс 58.Помирни змини задньо-боковои стинки.Сначала начало левую руку как бы отнимать потом стало тяжело дышать и болеть зади под лопаткой немогла даже левую руку поднимать а потом когда хотела правую руку поднимать отдавало в левую очень больно было.Приписали колоть дексалгин 5 дней.
Другая специальность
Вячеслав Владимирович. Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Врач психиатр, психотерапевт, психиатр-нарколог
Задайте вопрос кардиологу.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Шановна Жанно
Петрівно! Скарги Ваші не мають відношення до серця. Природа скарг, швидше за все,
неврологічна. Але починати розбір цих скарг краще з відвідування терапевта. А ЕКГ
треба бачити. Викладіть, будь ласка, ЕКГ
і розкажіть що зараз Вас турбує.

Всі свої ЕКГ отскануйте
або сфотографуйте, затріть особисті дані, залийте одним архівом на будь-який
файлообмінник (наприклад, http://www.fayloobmennik.net
або http://files.mail.ru) і дайте
посилання тут.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня.
В цьому випадку, Вам показано комплексне і курсове медикаментозне (консервативне) лікування, в основі якого буде приблизно наступна схема (приймати всі препарати та ін'єкції в комплексі, одночасно, без перерв та вихідних):
- Фламакс - 2.0 внутрішньом'язово 10 днів, потім прийом таблеток по 50 мг х 2р./день - 14 днів,
- Мідокалм - 1.0 внутрішньом'язово х 1р./день - 10 днів, потім прийом таблеток по 150 мг 1 х 2 р/день - протягом 3-4-х тижнів,
- Трентал - 400 мг по 1 таб. х 2р./день – протягом 1 місяця,
- Флебодіа - 600 мг по 1 таб. х 2р./день - протягом 1 місяця,
- фізіопроцедури і ЛФК (за показаннями і з рекомендацією очного невролога!).
Тільки переконливо прошу вас, не займайтеся самолікуванням, і обов'язково обговоріть запропоновану тактику - зі своїм безпосереднім і очним лікарем-неврологом!