ИНСУЛЬТ ИОИ ОПУХОЛЬ?
№930419 Инсульт иои опухоль?
Анна Жен., 75 лет. Украина Киев
31.07.2016 12:38
Добрый день,проконсультируйте,пожалуйста.
Бабушке 75 лет,шла с магазина,подкосились ноги и упала.
Речь не нарушена,тілько не чувствует руку левую
Результаты МРТ:
Нативне МР сканування головного мозгу виконане в корональній проекції у відведенні Т1,в аксіальній,корональній та сагітальній проекції у відведенні Т2,в аксіальній проекції у відведеннях FLAIR та DWI.
Кортико-субортикально,в правій скроневотім«яної області візуалізується неправильної форми вогнище,без чітких контурів,умовним розміром 94*36*59мм,гіперінтенсивне на Т2-33 та FLAIR, помірно гіпоінтенсивне на Т1-33,без ознак об»ємної дії. На дифузійно-зважених зображеннях (b-фактор=1000) вогнище гіперінтенсивне,що обумовлене обмеженням дифузії на цьому проміжку,характерного для ішемічного набряку.В центральних відділах вогнища візуалізується одиничний,дрібний,лінійної форми осередок підвищення МР сигналу на Т1-33,довжиною приблизно 4 мм,імовірно обумовлений продуктами трансформації гемоглобіну.
Серединні структури не зміщені.Шлуночки мозку звичайної форми,не розширені,бічні відносно симетричні.Диференціація сіра-біла речовина згладжена.Латеральні щілини та конвекситальні борозни помірно розширені та поглиблені.
Білатерально, в білій речовині лобних та тім«яних часток візуалізуються небагаточисленні поліморфні вогнища,без чітких контурів,що подекуди зливаються між собою до 3-16 мм,гіперінтенсивні на Т2-33 та FLAIR,що чітко не візуалізуються на Т1-33,без ознак об»ємної дії.
Білатерально,в ядрах таламусу та в тім«яних частках візуалізуються множинні,дрібні ділянки лінійної та округлої форми,з МР сигналом ізоінтенствним ліквору в усіх відведеннях,без ознак перифокального набряку (периваскулярні простори Вірхова-Робена)
Мигдалини мозочку визначаються на рівні великого потиличного отвору.
Видимі відділи гіпофіза,параселярні структури в межах вікової норми.
Орбіти без особливостей.Зорові нерви відносно симетричні,не розширені.Ретробульбарні простори без особливостей.
Додаткові порожнини носу вільно пневматизовані.
ВИСНОВОК: МР ознаки гострого порушення мозкового кровообігу за ішемічним типом в басейні правої середньої мозкової артерії;вогнищевих змін правої та лівої гемісфери головного мозку характерних для прояву дисциркуляторної енцефалопатії,помірних атрофічних змін головного мозку.

Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
По характеру жалоб и описанию МРТ - инсульт. Дебют лечения должен состояться в стационаре.
Время создания: 31 Июля 2016 17:00
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Ишемический инсульт - прямое показание для госпитализации в профильное отделение ОНМК, незамедлительно!
Время создания: 31 Июля 2016 17:05
Лесник Ольга Викторовна. невролог
невролог
Да,ишемический инсульт,показание для экстренной госпитализации в профильное отделение стационара.
Время создания: 31 Июля 2016 18:42