ИНСУЛЬТ ИОИ ОПУХОЛЬ?

№930419 Инсульт иои опухоль?
Анна Жен., 75 лет. Украина Киев
Добрый день,проконсультируйте,пожалуйста.
Бабушке 75 лет,шла с магазина,подкосились ноги и упала.
Речь не нарушена,тілько не чувствует руку левую
Результаты МРТ:
Нативне МР сканування головного мозгу виконане в корональній проекції у відведенні Т1,в аксіальній,корональній та сагітальній проекції у відведенні Т2,в аксіальній проекції у відведеннях FLAIR та DWI.
Кортико-субортикально,в правій скроневотім«яної області візуалізується неправильної форми вогнище,без чітких контурів,умовним розміром 94*36*59мм,гіперінтенсивне на Т2-33 та FLAIR, помірно гіпоінтенсивне на Т1-33,без ознак об»ємної дії. На дифузійно-зважених зображеннях (b-фактор=1000) вогнище гіперінтенсивне,що обумовлене обмеженням дифузії на цьому проміжку,характерного для ішемічного набряку.В центральних відділах вогнища візуалізується одиничний,дрібний,лінійної форми осередок підвищення МР сигналу на Т1-33,довжиною приблизно 4 мм,імовірно обумовлений продуктами трансформації гемоглобіну.

Серединні структури не зміщені.Шлуночки мозку звичайної форми,не розширені,бічні відносно симетричні.Диференціація сіра-біла речовина згладжена.Латеральні щілини та конвекситальні борозни помірно розширені та поглиблені.
Білатерально, в білій речовині лобних та тім«яних часток візуалізуються небагаточисленні поліморфні вогнища,без чітких контурів,що подекуди зливаються між собою до 3-16 мм,гіперінтенсивні на Т2-33 та FLAIR,що чітко не візуалізуються на Т1-33,без ознак об»ємної дії.
Білатерально,в ядрах таламусу та в тім«яних частках візуалізуються множинні,дрібні ділянки лінійної та округлої форми,з МР сигналом ізоінтенствним ліквору в усіх відведеннях,без ознак перифокального набряку (периваскулярні простори Вірхова-Робена)
Мигдалини мозочку визначаються на рівні великого потиличного отвору.
Видимі відділи гіпофіза,параселярні структури в межах вікової норми.
Орбіти без особливостей.Зорові нерви відносно симетричні,не розширені.Ретробульбарні простори без особливостей.
Додаткові порожнини носу вільно пневматизовані.

ВИСНОВОК: МР ознаки гострого порушення мозкового кровообігу за ішемічним типом в басейні правої середньої мозкової артерії;вогнищевих змін правої та лівої гемісфери головного мозку характерних для прояву дисциркуляторної енцефалопатії,помірних атрофічних змін головного мозку.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
По характеру жалоб и описанию МРТ - инсульт. Дебют лечения должен состояться в стационаре.
Прямая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Ишемический инсульт - прямое показание для госпитализации в профильное отделение ОНМК, незамедлительно!
Прямая специальность
Лесник Ольга Викторовна. невролог
невролог
Да,ишемический инсульт,показание для экстренной госпитализации в профильное отделение стационара.