РАСШИФРОВАТЬ РЕЗУЛЬТАТЫ ЕХОКАРДИОГРАФИИ

№331387 Расшифровать результаты ехокардиографии
Елена Жен., 27 лет. Украина Днепропетровск
МІТРАЛЬНИЙ КЛАПАН Фіброз - ні Кальціноз - ні Максимальна швидкість (см/сек) - 124 Градіент тиску (мм рт. ст.) - 5 Зворотня течія - 1 ст в стулках ТРИСТУЛКОВИЙ КЛАПАН Фіброз - ні Максимальна швидкість (см/сек) - 79 Градієнт тиску (мм рт. ст.) - 2 Зворотна течія - 2 ст. до 1/2 пп. АОРТА та АК Поразка - Норма Діаметр кільця (см) - 2,76 Діаметр висхідної аорти (см) - 2,74 Сістол.разходження стулок (см) - 1,86 Максимальна швидкість (см/сек) - 140 Трансаортальний градієнт тиску - 7 Зворотна течія - ні Макс. градієнт нисх. від. Ао (мм рт. ст.) - 6 ЛІВЕ ПРЕДСЕРДЯ Розмір (см) - 3,3 Індекс розміра (см) - 1,94 Тромбоз - ні ПРАВИЙ ШЛУНОЧЕК КДР (см) - 2,28 ЛІВИЙ ШЛУНОЧЕК КДР (см) - 4,8 КСР (см) - 3,02 КДО (мм) - 107,52 Індекс КДО (мл/кв.м) - 63 КСО (мм) - 35,57 УО (мм) - 71,95 ТЗ Сg (см) - 0,69 ТМШПg (см) - 0,9 DeltaS (%) - 37,08 ФВ (%) - 66,92 Рух МШП - звичайний Масса миокарда ЛЖ (гр.) - 142,74 ПЕРІКАРД - без особливостей ЛЕГЕНЕВА АРТЕРІЯ Макс. швидкість течіі крові - 98 Градієнт тиску (мм рт. ст.) - 4 ВИСНОВОК Тип геометріі ЛШ - Нормальна геометрія Мінімальна регургітація в стулках МК. Помірна недостатність стулок тріскупідального клапана: регургітація до 1/2 правого предсердя (2 т). Порожнини серця не збільшені. Скорочувальна функція міокарду задовільна. Кровотік в черевному відділі аорти пульсуючий. Нужно ли проводить какое-либо лечение и может ли данная картина повлиять на течение беременность и роды? Сейчас на 15-й неделе беременности, мне 27 лет. Рост 171 см, вес 61 кг. Спасибо за ответ.
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Я не знаю украинского языка. Хотите получить ответ - переведите протокол на русский язык.