ПОМОГИТЕ

№589610 помогите
маншук Жен., 21 лет. зко уральск
Саламатсызба менiн кызымда туылганыннан ДЦП диагнозын койды и аяк колыннын сiнiрлери тартылып тур соган оператция жасауга болама кызымнын жасы 2де .
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
При ДЦП ребёнку показан курс восстановительного лечения, проводимого врачом-реабилитологом, направленного на устранение ЗТМР, развитие навыков моторного автоматизма, неврологический массаж. Массаж проводится в зависимости от того, как нарушен мышечный тонус и в каких группах мышц, ЛГ проводится в зависимости от ЗТМР, патологических рефлексов и т.п. Проконсультируйтесь с врачом-реабилитологом по поводу восстановительного лечения. Если будут дополнительные вопросы, звоните.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Сәлеметсіз бе!
Сіздің виртуалды кеңесші-дәрігеріңіздің алдына қойған сұрақтарыңызға жауап, өкінішке орай, Интернетте сырттай кеңес бермейді. Сіздің нақты жағдайда, тек күндізгі тексеру және баланы тексеру қажет - білікті балалар дәрігер-невролог, толық және кешенді неврологиялық тексеру (соның ішінде көмекші аппараттық-аспаптық әдістермен), олар дәрігерге дұрыс диагнозды анықтауға көмектеседі және тиімді терапиялық тактиканы көрсетеді.
Іштей тексерусіз неврологта тек ілеспе симптоматиканы анықтау үшін ғана емес, бар қарсы айғақтарды (және ықтимал жанама реакцияларды) болдырмау үшін де білікті және қауіпсіз консервативті ем (әсіресе дәрі-дәрмектік) тағайындауға болмайды. Баланы тиімді емдеу бойынша барлық опциялар тек қана көзбе-көз балалар дәрігер-неврологтың қолында.