ПРИЙОМ СОМАЗИНИ

№749683 прийом сомазини
Маряна Жен., 29 лет. Україна Львів
Доброго дня. Моїй донечці 3 місяці, роджена на 36 тижні. Поставили діагноз - гіпоксично ішемічне ураження. Нам прописали пити місяць Сомазину по 1мл в день. Допоможіть будь-ласка з порадою про доцільність використання цього препарату. І чи потрібно його приймати з заспокійливим. Велике дякую
Прямая специальность
Елена Сергеевна. врач-невролог
врач-невролог
Отвечено.
Прямая специальность
Милосердов Александр. Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Врач-реабилитолог Милосердов А.В.
Пишите, пожалуйста, кириллицей, если нет возможности, используйте английский или немецкий языки.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго дня!
Віртуальна (заочна і знеособлена) консультація в інтернеті, навіть за умови того, що її проводить кваліфікований лікар-спеціаліст, завжди носить виключно інформативний характер. Будь-яке лікування із застосуванням лікарських засобів, завжди призначається строго на очному прийомі, очним лікарем, після візуальної оцінки стану і обстеження клінічного стану пацієнта, з урахуванням наявних у нього протипоказань, після повного виключення можливих побічних ефектів чи реакцій, і тільки після отримання від пацієнта інформованої і добровільної згоди на медичне втручання, виключно в письмовому вигляді. І це не якась забаганка з нашої сторони, або небажання Вам допомогти, це вимога елементарної лікарської етики і чинного в Російській Федерації законодавства*, яка і існує заради безпеки вашого ж власного здоров'я.
У тих випадках, коли у вас має місце сумнів у зробленому лікарем призначення, або це призначення виявилося неефективним або марним, самим розумним дією з вашого боку, стане отримання консультації у іншого очного лікаря-спеціаліста, в якості незалежного експерта!

*Стаття 70, пункт 2 Федерального Закону "Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації" від 22. 11. 2011 р. №323 - ФЗ.