ДАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ

№331683 дайте консультацію
Володимир Муж., 30 лет. Україна м.Галич Івано-Франківська обл.
Доброго дня. Мені 30 років. Мені дуже потрібна Ваша допомога. В мене вже більше року опухла права кисть руки. Я відчуваю затерпання кисті рук.
В Франківську лікар - судинний хірург поставив діагноз Двобічний Скаленус-синдром більш виражений справа з ангіоспазмом і лімфостазом. Його висновком було те, що потрібно оперувати (розрізати мяз який перетискає судини) або пройти курс лікування 10 артеріальних уколів. Допоможіть будь ласка, що ще можна зробити щоб не йти на операцію???? скажіть чи ця операція дуже складна? Може би ви порадили мені доброго лікаря!!!!
Прямая специальность
Андрей Викторович Красильников. Хирург-флеболог, врач ультразвуковой диагностики. Член Ассоциации Флебологов России. Руководитель Центра Флебологии и Косметологии, г.Самара
Хирург-флеболог, врач ультразвуковой диагностики. Член Ассоциации Флебологов России. Руководитель Центра Флебологии и Косметологии, г.Самара
Постарайтесь задавать вопрос на русском языке.