НЕ ПРИЄМНИЙ ЗАПАХ З РОТА

№895847 не приємний запах з рота
Аліна Жен., 17 лет. Україна Київ
Доброго дня!
В мене проблема поганого запаху з рота!!!
Я думаю, це саме через білий наліт на язику. Я його чищу але до кінця повністю, щоб він був прям червоний, не получається. Через 1год, 2 язик знову увесь в нальоті, а запах концентрованіший. Пахне ніби не почистила зуби. Прям наліт аж до коріння язика. Коли проводжу зубами від коріння до кінчика, залишаються сліди. З зубами все добре, з внутрішніми органами теж, хіба що невелике подразнення шлунку та підвищена кислотність. Пробувала позбутися за допомогою синки, соди, ромашки, звіробою, іван-чаю... Не виходить. Ця проблема уже давно, та я соромлюся йти з цим до стоматолога. Можливо ви мені щось підскажете?!
Прямая специальность
Елена Владимировна. ГАСТРОЭНТЕРОЛОГ
ГАСТРОЭНТЕРОЛОГ
Консультация стоматолога.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго дня, Аліно!

Проблема галітозу тобто неприємного запаху з рота в переважній більшості випадків знаходиться в компетнеціі наступних спеціалістів:

1. Стоматолог .
2. ЛОР. З частих «ЛОР-причин» зазначу хронічний тонзиліт .
3. Гастроентеролог. З частих гастроентерологічних причин відзначу ГЕРХ.

К цім фахівцям і зверніться!

" хіба що невелике подразнення шлунку та підвищена кислотність."

Це може бути проявом ГЕРХ, що викликає галітоз.