МІКОПЛАЗМОЗ,УРЕАПЛАЗМОЗ

№544029 Мікоплазмоз,уреаплазмоз
Катя Жен., 21 лет. Україна Ровно
Доброго дня. Потрібна ваша допомога.У мене виявили мікоплазмоз і уреаплазмоз. місяць назад я розійшлась зі своїм хлопцем з яким зустрічалась 3 роки.він у мене був першим сексуальним партнером,а я в нього ні.чи значить це що він мені зраджував?не міг же він ще 3 роки назат цим захворіти і не замічати хвороби?? поясніть будь ласка.
Прямая специальность
Аркадий  В. Котляр. Врач акушер-гинеколог,гинеколог-эндокринолог
Врач акушер-гинеколог,гинеколог-эндокринолог
Speak Russian, please ( будь ласка ).
Прямая специальность
Илья Александрович. Акушер-гинеколог
Акушер-гинеколог
Пишите по русски.