ЗДРАСТУЙТЕ

№1058296 Здрастуйте
Kata Жен., 32 лет. Україна Славутич
Здрастуйте в мене області груді буває пульсація рік назад пережила стрес і на фоні цього стала пульсація в груді кардіограма хороша давленіє 110 80 це моє робоче серце не болить що це може бути)) дякую
Другая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Здравствуйте! Посмотрите эту информацию про панические атаки. Не об этой ли проблеме идёт речь в Вашем случае?
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Я по украински не читаю.
Прямая специальность
Александр Александрович. Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Кардиолог, кандидат медицинских наук. Задать вопрос в WhatsApp: +7-963-255-41-76
Увы, украински мне владею.
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Доброго ранку. Швидше за все, проблема психогенна. Але по скаргам отримати би більш детальну інформацію! Опишіть будь ласка пульсацію докладніше.
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирую здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Хотите общаться без грязи от сетевой мрази? Пишите в Telegram: https://t.me/Kantuev
Боюся що в цьому випадку, у консультантів просто немає реальної точки додатки для заочної оцінки ваших скарг. Заочне обговорення можливе тоді, коли був огляд очного лікаря-невролога, коли є докладний опис неврологічного статусу, конкретні результати допоміжних апаратно-інструментальних обстежень та лабораторних досліджень (аналізів). Ось тоді, можна було б і поговорити, як про методи подальшої діагностики, так і про методики лікування. А гадати і припускати, не володіючи повною інформацією і результатами обстеження, у лікарів-консультантів не прийнято. Повторюся, виставити диференційований діагноз у вашому випадку, зможе тільки кваліфікований лікар-невролог, і тільки в ході очного обстеження!