СЕКС

№148291 Секс
Мирослава Жен., 22 лет. Львов
мій чоловік з яким я одружена 2,5 роки
нехоче зімною займатися сексом частіше
ніж 1-2 раз на місяць, коли мені потрібно 8.
До весілля все було добре, я нерозумію
чому така зміна, (через народження
дитини), бо ми ще молоді чоловіку тільки 25, а мені 22 роки. До весілля він міг
кілька разів підряд а зараз
відмовляється після першого разу
пробувати 2. Цілує мене тільки як друг,
Коли мова заходить про французький
поцілунок, каже що він нехоче, нелюбить,
що зуби нечистив...Щодо сексу каже що він
замучений, нехоче,давай зранку, а зранку
давай вечері... що це я вина що сексу нема
бо завжди незадоволена( а як можна бути
задоволеною, якщо я ще невстигла
рослабитися як він каже що вже все).
Любавниця це його робота і компютерні
ігри. Пробувала купляти в
інтим-магазинах таблетки він пити
відмовляється. Скажіть будласка як з
його антисексом боротися?
Другая специальность
Гершанов Евгений Александрович. уролог-андролог
уролог-андролог
прочитать удалось, но пожалуйста, пишите по русски.

вашу проблему можно решать только совместно с ним на очных приемах у психотерапевта, т.к.необходимо выяснить мотивы его подобного поведения, может быть даже не осознанные.

у любого действия есть причина, но без обсуждения выявить проблему в одностороннем порядке не возможно
Другая специальность
Константин Валерьевич Головченко. уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием:        8 (910) 444 1771.
уролог, андролог, дерматовенеролог, кандидат медицинских наук, телефон для записи на прием: 8 (910) 444 1771.
Вашему молодому человеку нужна очная консультация сексолога.
Другая специальность
Ванян Егор Ваникович. Врач уролог-андролог www.vanyan.ru
Врач уролог-андролог www.vanyan.ru
Направьте мужа на консультацию к андрологу или сексологу. Без общения с ним невозможно выяснить истинную причину такого поведения.