СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА....

№853230 скажіть будь-ласка....
оксана Жен., 26 лет. україна рівне
добрий вечір лікарі.Скажіть будь ласка чи лікується бронхіальна астма і чим? бо мені всі до кого я зверталась пропонують користуватись просто інгаляторами (вентолін серотин сальбутамол) . а я чомусь боюсь що це так і може можна і без них обійтись.модливо є якесь інше лікування..... дякую зарання
Прямая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Шановна Оксано!

Бронхіальна астма, як і переважна більшість хронічних хвороб не може бути вилікувана. Лікування спрямоване на зняття й профілактикусимптомів астми, лікування попереджає розвиток ускладнень і розвиток необоротних змін у легенях.

Плин і лікування астми винятково варіабельні, мені складно розповісти про всі варіанти! Двома словами скажу так: при найлегшій і епізодичнійастмі можна зрідка прибігати до вентоліну, при більш випряженому процесі необхідно тривале призначення протизапальних засобів. Базові протизапальні засоби - інгаляційні глюкокортикостероїди. Це не гормони, а похідні гормонів позбавлені загальної гормональної активності, що дають місцеву протизапальну дію.
Прямая специальность
Елена Александровна. Врач общей практики, терапевт
Врач общей практики, терапевт
астма?