ХОРІОНІЧНИЙ ГОНАДОТРОПІН

№99992 Хоріонічний гонадотропін
Елена Жен., 26 лет. Україна Тернопіль
Моя сестра на 16-ому тижні вагітності, здала аналіз хоріонічний гонадотропін, одні лікара її зказали, що дитина розумово не розвивається як треба, а другі сказали, що грозить викидишом, або завмерлою вагітністтю, наскільки це провдиво?
Буду вдячна за швидку відповіть! Дякою!!!!!!
Прямая специальность
Самойлова Людмила Руслановна. врач-лабораторный  генетик
врач-лабораторный генетик
Вероятно, показатель ХГЧ низкий для такого срока беременности, на основании этого врачи сделали такие предположения. Необходим УЗ-контроль развития плода.