ДОПОМОЖІТЬ

№656814 ДОПОМОЖІТЬ
Diana Жен., 17 лет. UKRAIN Truskavets
Добрий день,в мене проблеми з щоками вони мають гулі .Вони йдуть вкінці як роздвоєння вже досить довгий час,А ще в мене проблема з щелепою мені тяжко розмовляти таке враження ,що хтось бере і тягне мою щелепу назад і вона мене болить при розмові!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Скажіть що робити??????????????
Прямая специальность
Максим Александрович Барсаков. Пластический хирург. Челюстно-лицевой хирург,  г. Санкт-Петербург. Действительный член Общества Пластических, Реконструктивных и Эстетических хирургов России (ОПРЭХ).
Пластический хирург. Челюстно-лицевой хирург, г. Санкт-Петербург. Действительный член Общества Пластических, Реконструктивных и Эстетических хирургов России (ОПРЭХ).
Здравствуйте! Вам необхідно здатися щелепно-особовим хирургу.Без огляду важко щось сказати.

З повагою!