ЛЕЙКОЗ

№276309 Лейкоз
Леся Жен., 24 лет. Украина Каменец - Подольский
У 2002р. я захворіла лейкозом,у 2005 знаходилася у ремісії,а зараз 14 років як знята з обліку. У 2008р. народила дівчинку. З дня народження у неї лімфоцитоз 78%, та збільшена вилочкова залоза,всі інші показники в нормі. Значить це, що дитина захворіє також лейкозом,чи на лейкоцити впливає збільшення вилочкової залози? Що порадите.
Наперед дякую.
Прямая специальность
Сафиуллина Светлана Ильдаровна кмн врач-гематолог. гематолог
гематолог
У детей до 5 лет физиологически лимфоцитоз. к 5 годаи анализ крови будет как у взрослого. Напишите результат анализа полностью.