ДОПОМОЖІТЬ

№844541 Допоможіть
Анжелика Жен., 30 лет. Украина Львов
Добрый день помогите расшифровать анализ крови из пальца.жалоб не было.
Ерытроцити - 4,3
Гемоглобин - 134
Цветной показатель - 0,93
Тромбоцыты - 284
Лейкоцити - 4,5
СОЕ - 18
Палечкоядерные - 1
сегментноядерные - 55
Еозинофилы - 1
Лимфоцыты - 34
Моноцити - 7
Базофыли - 1
Плазматичные клетки 1 ШТ
Возраст женщины 56 лет.Что означает наличие плазменых клеток раньше их никогда не было?
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.

Шановна Анжеліко!

Театр починає з вішалки, а я почну своє оповідання із загальних понять:

1. У нормі в самої здорової людини можна знайти відхилення по окремих параметрах, які йдуть у рамках поняття про умовність норми й припустимої погрішності методики.

2. У безсимптомної людини ТАКІ відхилення не мають ніякого практичного значення.

3. Імунна система, з якої родом плазматичні клітини, завжди при справі - вона 24 години на добу, сім днів на тиждень дає відсіч різномастій заразі, що лізе в організм людський.

4. СОЭ за деякими даними в нормі до 15 мм/година, але 18 при ТАКІЙ нормі - це НОРМА! Дивиться пункт 1.

5. Подібні зрушення не хвороба, не патологія, а привід повторити аналіз через пару-трійку місяців.