АЛЕКСАНДРА

№846398 Александра
Александра Жен., 24 лет. Україна Вишневе
Здравствуйте меня зовут Саша, мне 24р.
У мене проявляются незрозумілі симптоми, яких ранше не було,
слабкість в тілі, аретмия від 88 до 115, інколи важко вдинати, влажнисть рук і ниг, при цьому в мене трясеться все тіло і відчуваю як в кожному уголку мого тіла беться серце, потим мене кидає то в жар то вхолод,а вданий час даже стало срашно виходить з дому, що такий приступ може повторитись. Буду рада отримати від вас консультацию!
Другая специальность
Александр Юрьевич. Врач общей практики, терапевт.
Врач общей практики, терапевт.
Шановна Олександро! Скарги Ваші украй неспецифічні, тобто вони НЕ вказують на конкретне захворювання. Причиною страждання Вашого може бути щонайширший спектр причин, що включає суто психогенні. Останній механізм витникненя скарг найбільш вірогідний! Звужує спектр причин очний огляд терапевта. План обстеження не обійдеться без загального аналізу крові і ТТГ. Потім, вірогідно, знадобиться консультація психотерапевта.
Після чого це все розпочалось?
Прямая специальность
Гуглин Эдуард Романович. Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Кардиолог. Пенсионер. www.guglin.ru; eguglin@gmail.com
Сюда надо писать по-русски.
Другая специальность
Соболь Андрей Аркадьевич. Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Врач-психиатр, психотерапевт - г. Донецк.
Здравствуйте, Александра!
Ваши жалобы, вероятнее всего имеют невротическую природу, то есть, речь идёт о НЕВРОЗЕ. Посмотрите эту информацию, она поможет Вам понять суть происходящего с Вами и увидеть пути решения проблемы: проявления невроза