ДИСКОМФОРТ У ГРУДЯХ

№391993 дискомфорт у грудях
Наталія Жен., 28 лет. Україна Тернопіль
Мене звати Наталя. Мені 28 років. Я закінчила грудне вигодовування 4 місяці тому, але сьогодні несподівано для себе натиснувши сосок, я побачила рідину сжожу на клей вязку, тягучу жовтого кольору. При натискані соска вона почала витікати знову у незначних кількостях. Останім часом відчувала дискомфорт у грудях, по центрі грудей незначну біль, хоча груди мягкі. Підкажіть чи є проблеми і як діяти далі.
Прямая специальность
MARINA. Доктор биологических наук, профессор, ХНУ им. В.Н.Каразина
Доктор биологических наук, профессор, ХНУ им. В.Н.Каразина
Вам необходимо сделать УЗИ молочных желез (желательно 5-7 день цикла) и обратиться на очную консультацию к маммологу. Возможна мастопатия.