ЗВИЧКА У ДИТИНИ ТЕРЕБИТИ ВУХО КОМУСЬ( МАМА, ТАТО, )

№957871 Звичка у дитини теребити вухо комусь( мама, тато, )
марія Жен., 28 лет. Україна Ратно
Доброго дня, підскажіть , чи може негативно вплинути на майбутнє дитини його звичка теребити комусь вухо? особливо , коли засинає обов«язково хтось має бути біля нього , щоб потриматись за вухо. це шкідливо? як з цим боротися і чи потрібно взагалі? Дякую. хлопчик 3 роки і 10 місяців
Другая специальность
Кантуев Олег Иванович. Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Консультирует здесь в качестве независимого медицинского эксперта. Индивидуальные консультации в онлайн-чате Telegram: https://t.me/Kantuev
Доброго вам дня!
Якщо Вам це неприємно - говоріть про це своєму синові. Він вже досить великий багато чого розуміє, в тому числі і те, що маму може бути боляче/неприємно.
Другая специальность
Берман Дороти Вячеславовна. врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
врач-психотерапевт, психиатр, нарколог. Запись по смс на тел. :±79095937333
Здравствуйте, Мария.
Это абсолютно безвредно. Малыш молодец - нашел свой способ для самоуспокоения. Здоровья и удачи ребенку и его мамочке!